Nejlepší kurz

Připravili  jsme pro Vás jedinečný balíček kurzů za skvělou cenu, který zahrnuje vše, co by každá žena chtěla vědět a umět. 

Kurz líčení aneb Sama sobě vizážistkou

Nejpopulárnější kurz.

Nechte se inspirovat.

Osobní kurz "Kouřového ličení "
Tento typ líčení je vždy přiláká pozornost. Všude budete nepřehlédnutelná!

facebook

twitter

google

aktualne
Dojmy z absolvování vizážistického kurzu:

Kurz Sama Sobě vizážistkou

Chcete učinit ženu šťastnou? Dejte jí dárkový poukaz na kurz líčení

Každá žena chce být šťastná, my známe jednoduchý návod, jak toho docílit.

Barva tvářenky podle barvy a podtónu pleti

Fotoprůvodce tvářenkami, vybrat tu správnou je snadné.

<< květen 2019 >>
po út st čt so ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Chcete učinit ženu šťastnou? Dejte jí dárkový poukaz na kurz líčení

02.11.2017

Chcete učinit ženu šťastnou? Dejte jí dárkový poukaz na kurz líčení

tl_files/marykay/DATA/Poukazy/Poukaz bez ceny.PNGKaždá žena touží po tom být krásná. Chce připadat krásná nejen sobě, ale i své rodině, svým přátelům, dokonce i lidem, které jen potká na ulici. 

 
Kurz líčení je pro ni příležitost, jak objevit svou krásu a naučit se ji podtrhnout, aby ji mohli obdivovat i další lidé. Zároveň je místem, kde se žena stane sebevědomější.
 
Poukaz na takový kurz je jednoduše poukazem, který udělá každou dámu šťastnou, a proto je nejlepším dárkem pro ženy všude na světě.
 
Výhodou poukazu na kurz líčení je to, že je to dárek, který může ženě darovat opravdu každý. 
 
Pokud jste muž a darujete ženě takový poukaz, dáte jí tím najevo, že Vám na ní velmi záleží. Pořízení tohoto daru je navíc velmi jednoduché, nestojí téměř žádný čas a bude vždy velmi atraktivní možností.
 
Chcete-li potěšit svou kamarádku, opět nemůžete šlápnout vedle. Je to volba, která jen utvrdí Vaše přátelství, protože být krásná je zkrátka stále IN. Na kurz poté můžete zajít také společně a mít další nezapomenutelný zážitek.
 
Jako dcera můžete tímto darem vyjádřit starost o svou maminku. Ukažte jí, že o ni stále pečujete a záleží Vám na její spokojenosti. Vaše maminka Vám vždy bude připadat krásná, ale proč tomu ještě trošku nepomoci? :)
 
Ať už chcete vykouzlit úsměv na tváři kohokoliv - maminky, sestry, známé, kamarádky, přítelkyně, manželky nebo třeba kolegyně v práci, dárkový poukaz na kurz líčení bude vždy ta správná volba.

Jdi zpět